Mesut Yılmaz'ın oğlu öldü

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti.

Mesut Yılmaz'ın oğlu öldü

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın 38 yaşındaki oğlu Yavuz Yılmaz'ın İstanbul Beykoz'daki evinde yatağında vurulmuş halde bulundu.

Yılmaz'ın silahla vurulmuş halde bulunması üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yavuz Yılmaz'ın ölümüne ilişkin intihar ihtimali üzerinde duruluyor. 

Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz'ın (38) silahla intihar ettiği ileri sürüldü.

Yavuz Yılmaz'ın ölüm nedeniyle ilgili intihr mı yoksa bir cinayet mi olduğuna ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

MESUT YILMAZ TÜRKİYE'YE GELİYOR

Mesut Yılmaz'ın oğlunun ölüm haberini ABD'de öğrendiği belirtildi. Haberi alan eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Türkiye'ye hareket etmek için hazırlandığı belirtildi.

KOMŞULARI: "TEK EL SİLAH SESİ DUYULDU"

Yavuz Yılmaz'ın komşuları ilk ifadelerinde evden tek el silah esi duyulduğunu söylediği öğrenildi. Bu nedenle intihar ihtimali üzerinde duruluyor.

BAKAN SOYLU'DAN İLK AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olaya ilişkin açıklama yaptı. Bakan Soylu, "Olayla ilgili çalışmalar sürüyor. Yılmaz'ın amcalarıyla irtibat kurduk" dedi. 

CHP'DEN ADAY OLACAĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Yavuz Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin eski başbakanı Mesut Yılmaz'ın oğludur. 1979 yılında doğmuştur. Yılmaz, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Georgetown Üniversitesi'nde eğitim aldı. Yavuz Yılmaz bir dönem otel ve restoran işletmeciliği de yaptı. 

Yavuz Yılmaz'ın 7 Haziran 2015'te yapılan seçimlerde CHP'den milletvekilliği için adı geçmiş, ancak aday olamamıştır.

Yavuz Yılmaz, nişanlandığı sunucu Neşe Sapmaz ile 3 yıl birlikteliğin arkasından ayrılmışlardı.

Yavuz Yılmaz'ın kardeşi Emir Hasan Yılmaz ile CFS İstanbul Yatırım A.Ş isimli bir şirketleri vardı. İki kardeş bir ara İstanbul'daki üçüncü havalimanında hafriyat işi de yapmıştı. 

MECLİS'TE YILMAZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI VE TAZİYE MESAJLARI

Mehmet Yavuz Yılmaz'ın ölüm haberi Meclis'te bütçe çalışmalarının yapıldığı sırada geldi. AK Parti, CHP ve MHP'den Yılmaz ailesine taziye mesajları verildi. 

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2017, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER