Advert
Advert

Galatasaray'dan ezeli rakibine 'Cumhuriyet' göndermesi

Galatasaray ezeli rakibi Fenerbahçe'ye 'Cumhuriyet' göndermesi yaptı. Sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden 19 Mayıs'a özel bastırılan tişörtlerin resmi paylaşıldı. Paylaşımda dikkat çeken 'Cumhuriyet' göndermesi oldu.

Galatasaray'dan ezeli rakibine 'Cumhuriyet' göndermesi
Galatasaray'dan ezeli rakibine 'Cumhuriyet' göndermesi giris
Advert

Galatasaray19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel olarak tişört hazırlattı. İnternet üzerinden satışa çıkarılan tişörtün duyurusu, kulübün sitesinden yayınlandı.

TİŞÖRTTE FENERBAHÇE'YE GÖNDERME

Tişörtte "Galatasaray Cumhuriyeti'nin Değil Türkiye Cumhuriyeti'nin Galatasaraylı Çocuklarıyız!" ifadesi yer alması dikkat çekti. Fenerbahçe kulübü, stadına dev bir "Fenerbahçe Cumhuriyeti" pankartı asmıştı. Galatasaray bu sloganla ezeli rakibine göndermede bulundu.

Galatasaray'ın stesinden yapılan duyuru:

"GSStore.org'da Galatasaray taraftarlarına, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel olarak hazırlanan tişört satışa sunuldu. Sadece GSStore.org internet sitesi üzerinden alınabilecek tişörtün fiyatı ise sadece 29,99 TL.

"HAYDİ GALATASARAY TARAFTARI 19 MAYIS'I HEP BİRLİKTE KUTLAMAYA"

Tişörtün ön tarafında Mustafa Kemal Atatürk'ün Galatasaray Lisesi'ni ziyaret ettiği tarih yer alırken arka tarafında ise "Galatasaray Cumhuriyeti'nin Değil Türkiye Cumhuriyeti'nin Galatasaraylı Çocuklarıyız!" yazıyor. Haydi Galatasaray taraftarı; 19 Mayıs'ı hep birlikte kutlamaya!"

 

 

 

 

 

 

 

san haber sannews san Galatasaray Fenerbahçe Cumhuriyet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mustafa Kemal Atatürk
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hülya Avşar'dan kadınları kızdıracak açıklama!
Hülya Avşar'dan kadınları kızdıracak açıklama!
3 gün 3 gece düğün yapacaklar!
3 gün 3 gece düğün yapacaklar!