MAGAZİN

Şaşırtmadılar.. Yine barıştılar!

Bir ayrılıp bir barışan Arda Turan ve Aslıhan Doğan yeniden barıştı. Doğan fotoğraf paylaşıp "Hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden" yazarak milli futbolcuya aşkını ilan etti.

  • SANHABER 2017-06-02 18:35:59
Şaşırtmadılar.. Yine barıştılar!

Bir ayrılıp bir barışan Arda Turan ve Aslıhan Doğan yeniden barıştı. Doğan fotoğraf paylaşıp "Hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden" yazarak milli futbolcuya aşkını ilan etti.

Milli futbolcu Arda Turan, sosyal medyadan pek çok kadınla konuşup ifşa olmuştu. Turan'ın onca çapkınlığına rağmen eski sevgilisi Aslıhan Doğan milli futbolcuyu affetti. Doğan barıştıklarını "Hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden" yazdığı fotoğraf ile ilan etti.

AYRILIK SÜRECİNDE ADI 3 KADINLA ANILDI

Ekim 2016'da Arda Turan'la yollarını ayıran Aslıhan Doğan, geçen yıl bir dergiye konuşmuş ve ayrılık nedeni olarak ünlü futbolcunun İspanya'daki ev ortamının kendisine uymamasını göstermişti. Geçen 8 ayda Arda Turan'ın adı Ebru ŞallıYağmur Ünal ve "Kısmetse Olur" yarışmacısı Cansel Çördük'le anıldı.

İFTAR YEMEĞİNE KATILDILAR

Aslıhan Doğan buna rağmen adı başka güzellerle anılan Arda Turan'dan vazgeçmedi ve gazetecilere "Arda bu ara sakat, bizi 1 ay sonra beraber görürsünüz" dedi. Eski sevgililer, birkaç kez karşılıklı sosyal medyadan birbirlerini takibe aldı ancak daha sonra yine takibi bıraktı. Şu günlerde İstanbul'da olan Arda Turan ile Aslıhan Doğan cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Yıldız futbolcu, yeniden görüşmeye başladığı Aslıhan Doğan'la sık sık bir araya gelmeye başladı. Duymayan Kalmasın'ın özel haberine göre çift, barıştıktan sonra ilk kez Four Seasons Otel'de düzenlenen iftar yemeğinde görüntülendi.

 

YALI DAİRESİNİN AYLIK KİRASI 15 BİN TL

Aslıhan Doğan'ın balkonundan İstanbul Boğaz'ını seyrettiği yalı dairesini, Arda Turan geçen haftalarda kardeşi Okan Turan için kiralamıştı. Ünlü futbolcu, aylık kirası 15 bin TL olan Rumelihisarı sırtlarındaki evin 180 bin TL tutan yıllık oturma ücretini de peşin yatırdı. Arda Turan'ın tüm ticari işlerini takip eden ve "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinde oynayan kardeşinin ulaşım sıkıntısı yaşamaması için şehrin göbeğinde ev tuttuğu gündeme gelmişti. Arda Turan'ın geçen yıllarda 5.5 milyon dolara satın aldığı Bahçeköy'deki futbol sahası ve havuzlu evini de kiraya vereceği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: Arda Turan, san haber, Aslıhan Doğan, Ebru Şallı, Yağmur Ünal, Kısmetse Olur, Cansel Çördük, Okan Turan, İstanbul Boğazı, Rumelihisarı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bahçeköy, Four Seasons Otel, iftar yemeği, yıldız futbolcu,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.