MAGAZİN

Basının karşısına geçti.. Gözyaşlarını tutamadı!

Özgürlüğüne kavuşan Deniz Seki basın toplantısı yaptı. "İşlemediğim bir suçtan hapis yattım" diyen Seki gözyaşlarına boğuldu.

  • SANHABER 2017-06-07 14:49:12
Basının karşısına geçti.. Gözyaşlarını tutamadı!

Özgürlüğüne kavuşan Deniz Seki basın toplantısı yaptı. "İşlemediğim bir suçtan hapis yattım" diyen Seki gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 2,5 yıl hapis yatmıştı. Hapisten çıkan Seki, ilk kez kamera karşısına geçip basın toplantısı yaptı. Yaptığı açıklamalarda suçsuz yere hapis yattığını söyleyen Seki gözyaşlarına hakim olamadı.

"BEN GÜÇLÜ BİR KADINMIŞIM"

Deniz Seki sözlerine şöyle başladı: Çok zor bir yolculuktu. Sizler benim sesim oldunuz. Benden dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim. 3 yıl 2 ay gibi bir süre ceza yattım. İlginç bir deneyimdi, hayat tecrübesiydi benim için. O kadar değişim hayat hikayeleri ile karşılaştık, aslında hayatta şükretmemiz gereken ne çok şey olduğuyla yüzleştim. Kendimi daha iyi tanıdım. Ben gerçekten güçlü bir kadınmışım, kendimle ilgili farkındalıklarım çoğaldı. Orası ile burası çok farklı. Bu benim için önemli bir hayat deneyimiydi. Mutluluğa söz verdim.

"KİLO ALMIŞ ÇÖKMÜŞ DİYE HABERLERİMİ YAPMAYIN"

Deniz Seki, yaptığı basın toplantısında "Suç işlemedim" dedi. Ünlü şarkıcı gazetecilere "Lütfen kilo almış, çökmüş diye haberlerimi yapmayın daha yumuşak bir dille yazın" diye ricada bulundu.

DENİZ SEKİ: EVLİLİK TARİHİNİ YAKINDA AÇIKLAYACAĞIM

Deniz Seki, basın toplantısında evlilik konusuna da değindi. Faruk Salman ile nişanlı olan Seki, yakında evlilik tarihini açıklayacağını söyledi.

Etiketler: san haber, Deniz Seki, hapis, basın toplantısı,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.