MAGAZİN

Büyük teklifi geri çevirdi

Deniz Seki hapisten çıkar çıkmaz soluğu ailesinin yanında aldı. Ailesiyle vakit geçirmek isteyen Seki kendisine gelen 500 bin TL'lik konser teklifini geri çevirdi.

  • SANHABER 2017-06-07 15:54:34
Büyük teklifi geri çevirdi

Deniz Seki hapisten çıkar çıkmaz soluğu ailesinin yanında aldı. Ailesiyle vakit geçirmek isteyen Seki kendisine gelen 500 bin TL'lik konser teklifini geri çevirdi.

Önceki gün tahliye olan Deniz Seki, 2 buçuk yıl sonra özgürlüğüne kavuştu… Cezaevinde kaldığı süre boyunca manevi olarak kendisini arındıran sanatçı, tahliye olur olmaz gelen servetlik teklifleri elinin tersiyle itti. Ailesi ve dostlarıyla hasret gidermek isteyen Seki, Şişli'deki Fairmont Quasar Hotel'e çekilip sevdikleriyle bir araya geldi.

"BENİM EN BÜYÜK SERVETİM AİLEM"

Seki, cezaevinden çıkar çıkmaz canlı yayına katılması için teklif edilen 50 bin TL'yi reddetti. Ünlü sanatçıya, Kıbrıs'taki bir otel de Ramazan Bayramı'nda sahne alması için 500 bin TL teklif etti. Ancak Ramazan Bayramı'nı sevdikleriyle geçirmek isteyen sanatçı, "Uzun süre sonra sevdiklerimle bayram yapmak için sabırsızlanıyorum. Benim en büyük servetim ailem" diyerek bu astronomik ücreti de düşünmeden geri çevirdi.

5 AĞUSTOS HARBİYE AÇIKHAVA'DA SAHNE ALACAK

Menajeri Özgür Aras aracılığıyla şimdilik ilk konserinin tarihini de açıklayan Deniz Seki, 5 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava'da sahne alacak. Seki'nin otel yerine Harbiye'de sahne almak istemesinin özel bir nedeni var. Seki, bilet fiyatlarının 218 ile 51 TL arasında değiştiği konserde başta fan klüp üyeleri olmak üzere binlerce hayranıyla bir araya gelmek istiyor. Ünlü sanatçı 26 Ağustos'ta da Ankara'daki bir mekanda Berkay'la aynı sahneyi paylaşacak.

Etiketler: Deniz Seki, san haber, Ramazan Bayram, Kıbrıs, astronomik, Şişli, Fairmont Quasar Hotel, Ramazan Bayramı, Harbiye Açıkhava, Özgür Aras, Ankara,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.