MAGAZİN

Tek celsede boşandılar

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Onur Saylak aralarındaki krizi aşamadı. Ünlü çift tek celsede boşandı.

  • SANHABER 2017-06-09 19:29:04
Tek celsede boşandılar

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Onur Saylak aralarındaki krizi aşamadı. Ünlü çift tek celsede boşandı.

6 yıl önce evlenen ve bu evlilikten ikiz bebekleri olan Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, aralarındaki krizi aşamadı. Haklarında zaman zaman boşanacaklarına dair haberler çıkan ancak her seferinde iddiaları yalanlayan çift, evliliklerini noktaladı.

TEK CELSEDE BİTTİ

Geçen Şubat ayında ayrılık kararı aldıklarına dair haberler nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan Büyüküstün ve Saylak, 5 Haziran'da hakim karşısına çıktı. Marmara Ereğlisi Aile Mahkemesi'nde görülen dava aynı gün sonuçlandı. Çift anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

NE OLMUŞTU?

Temmuz 2011'de evlenen ve ikiz kızları olan oyuncu Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak boşanacağı haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Hatta çiftin malları paylaştığı bile konuşulmuştu. Tuba Büyüküstün'ün alyansını takmadığı dikkat çekmişti. Onur Saylak'ın Beşiktaş'taki bir otelde kaldığının öğrenilmesiyle birlikte iddialar da doğrulanmış olmuştu.Tuba Büyüküstün'ün İbrahim Kutluay ile aşk yaşadığı ve evliliğinin bu yüzden kötüye gittiği yine iddialar arasındaydı. Ancak her iki taraf da bu iddiayı sert bir biçimde yalanlamıştı.

Etiketler: san haber, Tuba Büyüküstün, Onur Saylak, Marmara Ereğlisi Aile Mahkemesi, celse, boşandı, İbrahim Kutluay, aşk, Temmuz, haber, evlilik, kriz,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.