Advert
Advert

Metroda dilenci, Taksim'de beyefendi!

İstanbul'da kılık değiştirerek kimi zaman duygu sömürüsü yaparak dilenen, kimi zamanda takım elbise giyerek Taksim'de dolaşan "binbir surat" dilenci kameralara yakalandı.

Metroda dilenci, Taksim'de beyefendi!
Metroda dilenci, Taksim'de beyefendi! giris
Advert

Kimi zaman insanlara duygu sömürüsü yaparak dileniyor, kimi zaman da takım elbise giyerek Taksim'de dolaşıyor. Görenleri şaşırtan "Binbir surat" dilenci kameralara yakalandı. Görüntülerde dilencinin topladığı paralarla bir markette alkol içtiği de görülüyor.

KILIK DEĞİŞTİRİP DİLENİYOR, TAKIM ELBİSEYLE TAKSİM'DE GEZİYOR

İstanbul Şişli'deki metro girişinde kılık değiştirdikten sonra insanların duygularını sömüren dilenci, Taksim'de takım elbiseyle kameralara yakalandı. Binbir surat dilenci önce eski bir kıyafet giyerek elinde bastonuyla metro girişinde dilendi. Buradan topladığı paralarla Taksim'e giden dilenci, kılık değiştirerek takım elbise giydi.

TOPLADIĞI PARALARLA ALKOL ALDI

Beyoğlu sokaklarında bu şekilde dolaşan dilenci, bir de intihara teşebbüs eden bir vatandaşı ikna etmeye çalıştı. Topladığı paralarla bir markette alkol tüketen dilencinin tüm bu yaptıkları ise kameralara saniye saniye yansıdı.

sanhaber Taksim dilenci binbir surat dilenci Şişli
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
deli hasim     2017-06-14 intiharı engellemeye çalışan dilencinin, nein, nein (hayır hayır) ifadesi onun dilenci olmanın dışında başka amaçları olan bir kişi olduğunu gösteriyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEAŞ'tan kan donduran 15 Temmuz planı!
DEAŞ'tan kan donduran 15 Temmuz planı!
Galatasaray'a TFF'den kötü haber!
Galatasaray'a TFF'den kötü haber!