SPOR

Beşiktaşlı yönetici: Fenerbahçe'yi kıskanıyorum!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, verdiği röportajda, "Fenerbahçe'nin Euroleague şampiyonluğunu kıskanıyorum. Bizden başarılı olan her takımı kıskanırım." dedi.

  • SANHABER 2017-06-12 23:11:46
Beşiktaşlı yönetici: Fenerbahçe'yi kıskanıyorum!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, verdiği röportajda, "Fenerbahçe'nin Euroleague şampiyonluğunu kıskanıyorum. Bizden başarılı olan her takımı kıskanırım." dedi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor'a özel bir röportaj verdi ve transferle ilgili konuşurken, Trabzonspor'dan Yusuf Yazıcı'yı istedikleri iddiaları ile ilgili; "Bedava vereceklerse, hemen alırım; ama hocanın fikri de önemli" cevabını verdi.

"DEMBA BA'NIN SAKATLIĞI VAR"

Demba Ba'nın sakatlığının transferi engellediğini söyleyen Ahmet Nur Çebi, "Demba Ba'nın bir problemi var. 4-5 ay değil ama, birkaç ayı kabullenmek lazım. Şenol hocamız da seviyor, çok pozitif tarafları var. Rahatsızlığının oynamasına engel olmaması durumu olursa ve Çin'deki problemi de çözerse, ben Demba Ba ile devam etmek isterim" şeklinde bilgi verdi.

"JOSE SOSA TÜRKİYE'YE GELMEZ"

Sosa'nın Antalyaspor'a transfer olma ihtimalinin olmadığını kaydeden Çebi, "Ben Sosa'nın Türkiye'ye gelebileceğini düşünmüyorum. Giderken söylediği argümanlar öyleydi. Gitmeden önce Bodrum'da yazlığıma geldi, gitmek istediğini söyledi. Her seferinde ikna ettim ama 3 gün sonra tekrar gündeme geldi. Eşinin gitmek istediğini söyledi sonra. Sözleşmesi olduğunu ve gidemeyeceğini söyledik, anladım dedi, eşimi ikna etmeye çalışacağım dedi. Tahmin ediyorum ki, ya Milan, ya menajeri ya da eşi sıkıştırdı. Benim için burada huzurlu kalması önemliydi. Kafasında olayı bitmiş bir insanı maddi olarak Beşiktaş'a bir şey yazarak gönderme kararını aldık" dedi.

"MARCELO 10 MİLYON EURO, VIDA'YI İSTİYORUZ"

Marcelo için Lyon'dan 10 milyon Euro istediklerini söyleyen idareci, Vida'yı da istediklerini vurgularken; "Marcelo için 10 milyon Euro'yu bulması lazım, belki de üzerine çıkması lazım. Marcelo gitmezse 1 sol stoper, giderse de 1 stoper daha alacağız. Şu andaki futbol takımımız içinde, gitmek isteyen hiçbir oyuncu yok, net. Düzen var, huzur var, para var. Geçen sene mesela Sosa yaptı, bu sene bunu yapan yok. Vida olur, başkası olur. Bir sol stoper istiyoruz ve en iyisini almak istiyoruz. Vida hocanın beğendiklerinden bir tanesi. Olur, olur; olmazsa da başkası olur" ifadelerini kullandı.

"ABOUBAKAR'I BAŞKA KULÜP İKNA EDERSE GİDER"

Aboubakar'ın transferindeki son durumu anlatan yönetici, "Aboubakar'ın kulübü, bizim verdiğimizden fazlasını başka kulüpten bulursa ve Aboubakar'ı da ikna ederse, gider. Aboubakar'ı ikna edemezlerse ki, ben Türkiye'de mutluyum diyor, gitmez" diye konuştu.

"TÖRE İÇİN TEKLİF ALMADIK, EKİCİ İÇİN BİR ŞEY YAPMADIK"

Gökhan Töre'nin takımda kalacağını kaydeden Ahmet Nur Çebi, Mehmet Ekici için de Fenerbahçe'ye mesaj yollarken, "Gökhan Töre için Trabzonspor'dan teklif almadık. Gökhan Töre bu sene bizimle kalacak, Gökhan'dan verim almalıyız. Biz Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye gitmesini engellemek için bir şey yapmadık ama, böyle bir algıya kapıldılarsa, varsın, düşünsünler. Biz başka takımla uğraşmayız, başka oyuncuyla uğraşmayız. Biz kendi işimize bakarız" yorumunu yaptı.

"FENERBAHÇE'NİN EUROLEAGUE ŞAMPİYONLUĞUNU KISKANIYORUM"

Fenerbahçe'nin Euroleague şampiyonluğunu kıskandığını belirten Beşiktaş yöneticisi, "Evet, kıskanıyorum. Bizden başarılı olan her takımı kıskanırım. İnsanın yapısında var bu. Yeter ki fesatlık, fitne olmasın. Başkası başarılı oldu, ben de onun seviyesine çıkayım diye düşünmek güzel bir şey" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: san haber, Fenerbahçe, Beşiktaş ikinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Euroleague, Yusuf Yazıcı, Trabzonspor, Demba Ba,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.