MAGAZİN

Aldatılan Demet Şener içini döktü

Eski manken Demet Şener kendisini aldattığı için boşandığı eski eşi İbrahim Kutluay'la ilgili konuştu. Verdiği röportajda Şener adeta içini döktü.

  • SANHABER 2017-06-22 17:40:55
Aldatılan Demet Şener içini döktü

Eski manken Demet Şener kendisini aldattığı için boşandığı eski eşi İbrahim Kutluay'la ilgili konuştu. Verdiği röportajda Şener adeta içini döktü.

Eski manken Demet Şener 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'a geçen Ekim'de 'Bana ihanet etti' diyerek boşanma davası açmıştı. Şener, verdiği röportajda eski eşi İbrahim Kutluay'ın aldatılmasıyla ilgili içini döktü. Şener, "'İbrahim asla yapmaz' derdim. Bazılarına çok sevilmek yetmiyormuş" ifadesini kullandı.

"'İBRAHİM BENİ ASLA ALDATMAZ' DERDİM"

Demet Şener, boşanma davasının ardından ilk kez bu kadar açık konuştu. Evliliklerini anlatan eski manken, "Bizimki kâğıt üstünde bir evlilik değildi. Aşk doluydu. O yüzden bu olay bende şok etkisi yarattı. Başka türlü olsaydı 'Ben zaten biliyordum, olacağı buydu' derdim. Evliliğimde hissettiğim ya da gördüğüm hiçbir problem yoktu. 'İbrahim asla yapmaz' derdim, ona çok güvenirdim. Ben bu evlilikte dört dörtlüktüm. Vicdanım, kalbim rahat" dedi.

DEMET ŞENER: OLAYI ÖĞRENDİĞİM AN BOŞANMAYA KARAR VERDİM

Boşanmanın ardından yaşadığı zor süreçle ilgili Şener, "Tabii ki zor bir süreçten geçiyorum. Kırgınlıklar, üzüntüler var. Ama pişmanlığım yok. Negatif enerjide kalmaktan hoşlanmıyorum. Geriye dönüp takılmıyorum. Olayı öğrendiğim an boşanmaya karar verdim. Herkesin kabul edeceği şeyler vardır. Ben bunu kabul edemezdim, böyle mutlu olamazdım." ifadelerini kullandı.

"BAZILARINA AŞK DOLU BAKIŞLAR O GÜZELİM DUYGULAR YETMİYORMUŞ"

Demet Şener sözlerine şöyle devam etti: Evlilikte büyük fedakarlık yaptım. Kendimi çok geri plana çektim. 'Aman Demet ön plana çıkma, davete gitme, fazla iş yapma' diye kendimi hep engelledim. Şimdi gerçek Demet'e döndüm. İnsanın kendisini bastırması doğru değilmiş. Artık kimse umrumda değil. Kim ne derse desin istediğim hayatı yaşayacağım. İbrahim'e karşı aşk ve sevgi hissetmiyorum. Bir sene önceki duygularımla şu anki durumum çok farklı. Demek ki bazılarına aşk dolu bakışlar ve o güzelim duygular yetmiyormuş. Çocuklarımız İrem ve Ömer babalarını istedikleri zaman görüyorlar. Biz şimdilik karşılaşmıyoruz. Ama ileride olacak. Her şey soğuyacak ve olacak. Bize yakışan budur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: san haber, demet Şener, İbrahim Kutluay, ihanet, manken, evlilik, vicdan, boşanma,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.