GÜNCEL

TMSF 8 basın yayın kuruluşunu satışa çıkardı

Tasarruf Sigortası Mevduat Fonu, 8 adet basın yayın kuruluşuna ait varlıkları satışa çıkardı.

  • SANHABER 2017-06-23 15:26:05
TMSF 8 basın yayın kuruluşunu satışa çıkardı

Tasarruf Sigortası Mevduat Fonu, 8 adet basın yayın kuruluşuna ait varlıkları satışa çıkardı.

TMSF'den yapılan açıklamaya göre, Barış TV, Can Erzincan TV, ÖRT'ye ait yayın lisan ve hakları ile makine, teçhizat ve demirbaşları, Nazar Gazetesi, Yerel Bakış Gazetesi, Turgutlu Havadis Gazetesi, Özgür Radyo ve Taraf Gazetesi'ne ait makine ve teçhizat satılacak.

BİRDEN ÇOK KİŞİ İSTERSE AÇIK ARTTIRMA İLE SATILACAK

Varlıkların tamamı satış prosedürünün yayınlandığı tarihten itibaren 28.07.2017 tarihi mesai saati bitimine kadar haftalık periyotlarla en geç her hafta Cuma günü mesai saati bitimine kadar elden teslim edecek ya da Cuma günü mesai saati bitimine kadar posta ile gönderilecek tekliflerin değerlendirilmesi sonucunda satılacak.

Varlıkların tamamına bir istekli tarafından teklif verildiği takdirde teklif sahibine teklifinin uygun bulunup bulunmadığı yapılacak değerlendirmeyi müteakip bildirilecek, birden fazla teklif verilirse isteklilere daha sonra bildirilecek tarih ve saatte aralarında açık artırma yapılacak.

SATIŞA ÇIKARILAN DİĞER KURUMLAR

TMSF ayrıca Hira Tv, Radyo Mehtap, Radyo Küre, Mc Tv, Samanyolu haber, Samanyolu Haber Radyosu, Samanyolu Tv, Burç Fm, Mehtap Tv, Sem Haber Ajansı, Haber Radyo Ege, Tuna Shopping Tv, Yumurcak Tv ve Dünya Radyo çağrı işaretli basın ve yayın kuruluşlarından satış ve tasfiyesi için TMSF'ye devredilen varlıkları ihale yoluyla satışa çıkardı.

 

İhale, formda belirtilen usule uygun olarak 07.07.2017 tarihi saat 17.00'ye kadar verilecek olan tekliflerin teklif verme süresi bitiminde değerlendirilmesi suretiyle Fon'un usullerine göre Teklif Alma yöntemi ile yapılacak.

Etiketler: san haber, TMSF, Samanyolu, Barış Tv, Nazar Gazetesi, Özgür Radyo, Taraf Gazetesi, Samanyolu Haber Radyosu, Yumurcak Tv, Dünya Radyo, Shopping Tv, Haber Radyo Ege, Sem Haber Ajansı, Teklif Alma,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.