Advert
Advert

Erdoğan 2019 seçimleri için startı verdi

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan 2019 seçim startını da vererek "Şimdi hedef Mart 2019, hedef Kasım 2019... İki önemli seçim var. Buna şimdiden hazırlanacağız" dedi.

Erdoğan 2019 seçimleri için startı verdi
Erdoğan 2019 seçimleri için startı verdi giris
Advert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanŞanlıurfa'nın Harran ilçesinde düzenlenecek "Kardeşlik Sofrası İftarı"na katılmak üzere kente gitti.

Burada Ceylanpınar ilçe merkezinde halka hitap eden Erdoğan, 16 Nisan referandumun en çok EVET oyunun çıktığı illerden biri olan Şanlıurfa'ya ayrıca teşekkür etti.

Ceylanpınar'da kendisini bekleyen coşkulu kalabalığa seslenen Cumhurbaşkanı "Benim sizden burada iki ricam var. Hanımlar kapı kapı gezip gönülleri kazanacağız. Gençler sizler de kapı kapı dolaşıp genç gönülleri bu çatının altına davet edeceksiniz. Ana kademeye sesleniyorum, durmayacağız, çalışacağız. Şimdi hedef Mart 2019, hedef Kasım 2019... İki önemli seçim var. Buna şimdiden hazırlanacağız. " ifadelerini kullandı.

Geçmişteki zihniyet benim vatandaşlarımı hendeklere, çukurlara mahkum etti. Çünkü insan muamelesi yapmadılar. Şimdi devran değişti, artık her gün güzel olacak. Şunu iyi biliniz, biz her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz.

"ALDIKLARI PARALARI DAĞA GÖNDERDİLER"

Şanlıurfa'ya son 15 yılda 35 katrilyon yatırım yaptık. Öncekiler ne yapıyordu?Onlar aldıkları paraları dağa gönderdiler, fakat biz bu millete sevdalıyız.

"SİZLERDEN BİR RİCAM VAR..."

Benim sizden burada iki ricam var. Hanımlar kapı kapı gezip gönülleri kazanacağız. Gençler sizler de kapı kapı dolaşıp genç gönülleri bu çatının altına davet edeceksiniz. Ana kademeye sesleniyorum, durmayacağız, çalışacağız. Şimdi hedef Mart 2019, hedef Kasım 2019... İki önemli seçim var. Buna şimdiden hazırlanacağız. Ama benim size ayrı bir teşekkürüm var. Siz Suriye'den gelen kardeşlerinize Ensar oldunuz. Oralardan kovulanlara, topraklarını terk edenlere siz Mekke Medine arasındakiler gibi Ensar oldunuz. Sizler inşallah bundan sonra da Ensar olma görevini biz Müslümanlara yakışır şekilde yapacaksınız.

"CUDİYSE CUDİ, GABARSA GABAR!

Biz tek milletiz, Türk, Kürt, Laz, Boşnak, Arabıyla 80 milyon tek milletiz. Hilal bağımsızlığımızın ifadesidir, bunun dışında bayrak tanımayız. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 790 bin kilometrekareyle bu topraklar bizim vatanımızdır. Burayı kimseye böldürtmedik, böldürtmeyeceğiz. Gabarsa, Gabar, Cudiyse Cudi, Tendürekse Tendürek her yerde olacağız.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa Harran Ceylanpınar Erdoğan Kardeşlik Sofrası İftarı Mekke Medine Tendürek Cudi Gabar Kürt laz boşnak türk arap ensar
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEAŞ'tan kan donduran 15 Temmuz planı!
DEAŞ'tan kan donduran 15 Temmuz planı!
Galatasaray'a TFF'den kötü haber!
Galatasaray'a TFF'den kötü haber!