Advert
Advert

Ayrılığın ardından konuştu: Çok ağladım

Manken-modacı Özge Ulusoy 6 yıllık sevgilisi Hacı Sabancı'dan ayrılığının ardından ilk kez içini döktü. Ulusoy çok ağladığını söyledi.

Ayrılığın ardından konuştu: Çok ağladım
Ayrılığın ardından konuştu: Çok ağladım giris
Advert

İş adamı Hacı Sabancı ile altı yıllık ilişkisi kısa süre önce noktalanan manken Özge Ulusoy, sessizliğini bozdu. Ulusoy "Bitti, çünkü tükendi.Bu hikayede benden bir külkedisi yarattılar. Sınıf farklarına inanmıyorum. Herkesin insan olduğunu ve saf sevgiyle hareket ettiğini düşünüyorum." dedi. Ayrılığın ardından çok ağladığını belirtti.

"7500 EURO'LUK ODALARDA KALDIĞIMIZ YAZILDI"

Özge Ulusoy, "Hacı Sabancı'yı hiç sevmedi" iddialarına şöyle yanıt verdi: Bizim ilişkimiz altı yıl sürdü; sevgi olmadan mümkün mü bu? Normal bir sevgili ilişkisi yaşadık, doğum günlerimizde normal hediyeler aldık. Oysa her şey abartıldı. Gecesi 7500 euro'luk odalarda kaldığımız yazıldı. Ekstrem bir şey yaşıyormuşuz gibi gösterildi, ilişkim yanlış yere çekildi ve ben çok yoruldum.

ULUSOY: ÇOK AĞLADIM, BİLDİĞİM KADARIYLA ALDATILMADIM

Ulusoy ayrıldıktan sonraki süreç için, "Ayrılık, bizim ortak kararımızdı. Tabii ki çok üzgündüm. Çok ağladım... Çok sevdiğim bir insandan ayrıldım ama doğru olan buydu. Bildiğim kadarıyla hiç aldatılmadım." dedi.

san haber Hacı Sabancı Özge Ulusoy külkedisi doğum günü hediye otel ayrılık
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEAŞ'tan kan donduran 15 Temmuz planı!
DEAŞ'tan kan donduran 15 Temmuz planı!
Galatasaray'a TFF'den kötü haber!
Galatasaray'a TFF'den kötü haber!