SPOR

Canlı yayında büyük kavga

Galatasraylı futbolcu Gomis'e "maymun" diyen Hakan Hepcan, Beyaz Futbol programına katıldı. Ahmet Çakar, "Sen hain darbecilere destek veren ırkçı bir şerefsizsin." diye bağırdı.

  • SANHABER 2017-08-22 15:38:33
Canlı yayında büyük kavga

Galatasraylı futbolcu Gomis'e "maymun" diyen Hakan Hepcan, Beyaz Futbol programına katıldı. Ahmet Çakar, "Sen hain darbecilere destek veren ırkçı bir şerefsizsin." diye bağırdı.

Galatasaray'ın, Osmanlıspor deplasmanında 3-1 galip geldiği maçta sosyal medyada yaptığı paylaşımda Gomis'e maymun diyen Hakan Hepcan'a bir sert tepki de Ahmet Çakar'dan geldi.

Derin Futbol programına bağlanan Hakan Hepcan'a, Ahmet Çakar canlı yayında "Sen vatan haini darbecilere destek veren ırkçı alanya escort bir şerefsizsin" ifadelerini kullandı.

Canlı yayında sinirlerine hakim olamayan Ahmet Çakar'a kamuoyunda ise büyük destek geldi.

"MAYMUN KELİMESİNİN IRKÇI ANLAMINA GELDİĞİNİ NASIL BİLMEZSİN?"

Ahmet Çakar Hakan Hepcan'a canlı yayında, "Senin küçüklüğünde bir sorun var. Bize gerçekleri anlatmıyorsun. Mesela tweeti 15 saniye sonra silmedin. Bir müddet sonra sildin. Bunları bize anlatmıyorsun. Maymun kelimesinin ırkçı anlamına geldiğini nasıl bilmezsin? Ben sana ince sesin ve parlak suratından dolayı yumuşak birisin desem edepsizlik etmiş olurum değil mi? Sen de bunu yaptın" diye konuştu.

 

"SEN DARBECİLERE DESTEK VEREN IRKÇI BİR ŞEREFSİZSİN"

Çakar canlı yayında ilerleyen dakikalarda ise Hakan Hepcan'ın 16 Temmuz gecesi saat 00:16'da hain darbe girişimine destek veren tweetini gördükten sonra sinirlerine hakim olamadı ve, "Sen TRT'deki kızımıza hain darbecilerin zorla okuttuğu yazıyı gördükten sonra İyi oldu diye tweet attın. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Sen hain darbecilere destek veren, ırkçı bir şerefsizsin. Eğer beni mahkemeye vermezsen şerefsiz oğlu şerefsizsin" diye sert çıkışınca Hakan Hepcan telefonu kapattı.

Etiketler: san haber, Galatasaray, Ahmet Çakar, Hakan Hepcan, Derin Futbol, TRT, Gomis,

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.