Elçin Derya Demir
yazar

Adı sanı belli...

Merhaba değerli okurlar..


SAN haber internet sitesinin imtiyaz sahibi olarak içeriğimiz ile ilgili belirtmek istediğim öncelikli husus tarafsızlığı klişe bir sözden öteye götürmeyi hedefleyen bir yayıncılık anlayışı ile yola çıktık. Kelime anlamı itibar olan San adına yakışır, haber alma ihtiyacını fazlasıyla karşılayabilen bir haber platformu olmayı hedefliyoruz. Haberciliği ya da gazeteciliği saldırgan uslupla, tavırla icra etmeye çalışan yayın organları ve o organların akıllara olduğu kadar ülkeye de zarar tetikçileri ya da silahşörleri kendilerini paralaya dursun biz etik kurallara, ahlaki normlara ve en önemlisi, bireylerin kişilik hakları hususuna değer vererek adım atmayı tercih ediyoruz. Çünkü gazeteci olmadan önce insan olmanın gerekliliğine inanıyoruz. SAN haber tamamen bağımsız ve özgür bir yayın organıdır. Hiç bir siyasi partinin bu platformda bir üstünlüğü yoktur. Tüm siyasi görüşlere saygılı ve bir o kadar da mesafeli yaklaşan bir çizgiye sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Ülkenin birlik ve beraberliğine hoyratça dinamit koymaya çalışan ifadelerin gazetecilik adı altında sarf edildiği şu günlerde inadına tarafsız, birliğe beraberliğe de zarar verici ifadelerden özellikle kaçınan bir duyarlılıkla işimizi icra ediyoruz. Bu platformda iktidar ya da muhalefet ayrım yapmaksızın herkesin sesini duyabilirsiniz. Yelpazesi çok geniş olan tüm görüşlere yer veren SAN haber internet haber sitesinde yorumu bizlere değil sizlere bırakıyoruz. Fikir gazeteciliğinden ziyade kitle gazeteciliğine dokunan bir yayın çizgisi üzerinden ilerliyoruz. Bu doğrultuda en temel önceliğimiz ülkemiz ve önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'tür. Burası adı sanı bilinen bir haber sitesi SAN haber.. İtibar burada..Sevgilerimle..
 

Elçin Derya Demir
SAN Haber İmtiyaz Sahibi

Etiketler: Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği, Erdoğan, Avrupa Birliği nedir, başkanlık sistemi

Kalan karakter sayısı : 500

Adil Güney   / 2017-02-21

Siz tarafsız falan değilsiniz. AKP yandaşlığınızı gizleyerek yapıyorsunuz. Bir nevi utangaç AKP yandaşlarındansınız. Her 10 siyasi haberin 7'si AKP'yle ilgili. Bu mu tarafsızlık? Ayrıca Cumhuriyet rejimi yıkılırken neyin tarafsızlığı? Atatürk'ün adını da ağzınıza almayın. Siz kim Atatürk kim?

Fevzi   / 0000-00-00

Bu devamlılık, tutarlılık, ayrıştırmadan,otekilestirmeden devam ettiğiniz sürece daha iyi seviyelerde yer alacağınıza inancım sonsuzdur. Başarınız daim olsun. Derya hanım.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.