Serhan Türkmenoğlu
yazar

Aşırı Fedakarlıklar Yapmayın... Balık Burcu'ndaki Dolunay Sizi Nasıl Etkileyecek?

6 Eylül günü saat 10:03'te Balık Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. 
 
Astrolojik anlamda Dolunay zamanları tamamlanmaların, olumlu ve zorunlu bitişlerin ve farkındalıkların zamanıdır. Bunları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.
 
Balık burcundaki Dolunay, inançlarınızın ve değerlerinizin sınanacağı bir süreci ifade eder. Bu dönem derin bir ruh hali içerisinde olabilir, hayatın manevi yönlerine daha çok odaklanabilirsiniz. Çok fazla hassaslaşacağınız bu süreçte fazla hayalperest tavırlar da sergileyebilirsiniz. Bu dönem fazla özveride bulunmamalı ve aşırı fedakarlıklar yapmamalısınız. 
 
Bu süreçte size verilen bazı sözlerin ve vaatlerin gerçekleşmediğine de şahit olabilirsiniz. Boş vaatlere kanmayın ve mümkün mertebe olaylara daha gerçekçi yaklaşmaya çalışın. İlişkilerde fazla duygusal davranmayın ve mantığınızla hareket etmeye özen gösterin. Boş hayaller peşinde koşmayın. İnsanların sizi değersiz hissettirmelerine asla izin vermeyin ve kendinize gereken değeri verin.
 
(Yorumları okurken Yükselen burcunuzu da okuyumayı unutmayın...)
 
KOÇ ve Yükselen KOÇ:
 
Dolunay sürecinde biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. İçsel dünyanıza yöneleceğiniz ve ileriye yönelik kararlar almanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olabilirsiniz. Geçmiş bazı konular gündeme gelebilir. Olayların üzerinde çok fazla durmamanız gerekiyor. Yüzleşmekten korktuğunuz bazı olaylar ortaya çıkabilir. Bu durumun sizin hayatınıza yeni bir sayfa açacağını unutmamalısınız. İlişkisel konularda yeni gelişmeler yaşayabileceğiniz ve hayatınıza yeni kişiler katabileceğiniz bir dönem olacak.
 
BOĞA ve Yükselen BOĞA:
 
Dolunay sürecinde sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Çevrenizdeki kişilere destek olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Bunun yanı sıra evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular gündeme gelebilir. Yeni bir çevreye girme ya da etrafınızdaki insanları biraz elemenin zamanı geldi gibi gözüküyor. Sürekli göz önünde olmaya çalışmanız bazı kişiler tarafından yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu hafta duyacağınız bir olay sizin biraz sıkılmanıza neden olsa da kısa bir sürede olayın gerçek yüzünü anlayacak ve yeni bir karar aşamasına geleceksiniz.
 
İKİZLER ve Yükselen İKİZLER:
 
Dolunay sürecünde ileriye yönelik kararlar ve projeler gündeminizde olacak. Bu süreçte biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ani bir iş fırsatı yakalayabilir, size destek olmak isteyen bazı insanlarla tanışabilirsiniz. İşle ilgili konularda ve çalışma hayatında pozitif etkilerin olacağı bir hafta sizi bekliyor. Bunun yanı sıra vermek istediğiniz ileriye yönelik kararlarda acele etmemenizde fayda var. İnsanlarla olan ilişkilerinizin artacağı bu dönemde sarfettiğiniz sözlere dikkat etmeniz ve biraz daha politik davranmanız gerekiyor.
 
YENGEÇ ve Yükselen YENGEÇ:
 
Dolunay sürecinde çevrenizdeki insanlarla olan ilişkileriniz gündeminizde olacak. Eğitimle ilgili bazı konulara yönelme ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. İnançlarınızın sınanacağı bu süreçte daha istikrarlı olmaya çalışmalısınız. Kendinizi rahat bir şekilde insanlara karşı ifade edebilecek bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Olayları aşırı bir şekilde kontrol altında tutmaya çalışmanız size bazı sıkıntılar yaşatabilir. Bu hafta kendinize güvenmeniz ve bunu net bir şekilde ifade etmeniz gerekiyor. Şu an risk almamanız gereken bazı durumlar mevcut gibi gözüküyor. Sonradan pişmanlık duymak istemiyorsanız fazla maceracı tavırlardan uzak durmanız gerekiyor.
 
ASLAN ve Yükselen ASLAN:
 
Dolunay sürecinde duygusal birliktelikleriniz gündeminizde olacak. Değer yargılarınızın sınanacağı bir süreçten geçiyorsunuz. Vermiş olduğunuz kararları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Finansal konularda biraz daha temkinli olmalısınız. Borç alacak ilişkilerinde bazı aksamalar ve beklenmedik harcamalar biraz canınızı sıkabilir. Geçmiş bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Bu dönem beklentilerinizi fazla yüksek tutmamanız gerekiyor. Etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerinizi düzenlemeniz gerekiyor. Aldığınız kadar vermesini de bilmeli, gereksiz detaylarla vaktinizi harcamamalısınız.
 
BAŞAK ve Yükselen BAŞAK:
 
Dolunay sürecinde ortaklaşa konular ve ilişkiler gündeminizde olacak. Birebir ilişkilerinizde daha dengeli tutumlar içerisinde olmanız gerekiyor. Kendi ihtiyaçlarınızla karşınızdaki kişinin ihityaçlarının daha rahat dengelenebileceği bu süreçte uzlaşmacı tavırlar içerisinde olmanız gerekiyor. Yeni bir finansal kaynak ihtiyacı içerisinde olabilir, farklı bir işle ilgilenebilirsiniz. Ev ve yerleşim yeri ile ilgili bazı kararlar alma ihtiyacı içerisindeyseniz acele davranmamanız gerekiyor. Çevrenizde size yakın olan bir kişinin gerçek yüzünü görebilirsiniz.
 
TERAZİ ve Yükselen TERAZİ:
 
Dolunay sürecinde tamamlanması gereken gunlük rutin işler ön planda olacak. Duygusal anlamda bazı konuları masaya yatırma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki çalışma koşullarını yeniden düzenlemeniz gerekiyor. Çevrenizdeki kişilerin bazı düşüncesiz davranışları sizi biraz yorabilir. Buna rağmen kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz projelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda bazı insanlarla gerginlikler yaşamanız mümkün. Bu yüzden soğukkanlılığınızı korumalısınız. Yeni bir yapılanma sürecinde olacağınız bu süreçte çevrenizdeki kişilerden olumlu destekler alabileceksiniz.
 
AKREP ve Yükselen AKREP:
 
Dolunay sürecinde kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz bir dönemden geçeceksiniz. Yaratıcılığınızın üst düzeyde olacağı bu haftayı ileriye yönelik konularda değerlendirmeler yaparak ve tamamlamanız gereken işleri tamamlayarak geçirebilirsiniz. Yapacağınız işleri gerçekleştirirken biraz zaman sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden daha planlı ve organize olmanız gerekiyor. Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Birlikte olduğunuz kişilerin ani çıkışları ve davranışları biraz canınızı sıkabilir. Bu yüzden olayları fazla büyütmemeniz ve anlayışlı tavırlar içerisinde bulunmanız gerekiyor.
 
YAY ve Yükselen YAY:
 
Dolunay sürecinde evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular gündeminizde olacak. Önemli bir karar aşamasında olabilir, bu konuda size çok yakın olan insanların desteğini alabilirsiniz. Bu hafta önceliklerinizi belirlemeye ihityacınız var. Gereksiz risklere girmemeli ve tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Aile içerisinde gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Daha gerçekçi kararlar almanız ve bunları hayatınıza adapte etmeniz gerekiyor. Ani bir harcama gündeme gelebilir. Bu yüzden parasal konularda biraz daha temkinli olmanızda yarar var.
 
OĞLAK ve Yükselen OĞLAK:
 
Dolunay sürecinde yakın çevrenizle ve sürekli irtibatta olduğunuz kişilerle ilgili konular gündeminizde olacak. Kendinizi ifade edişinizi ve ilişkilerdeki tutumunuzu tekrar değerlendirmeniz gerekiyor. Daha sakin olmanız gereken bazı durumlar söz konusu olabilir. Sarf ettiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerekiyor. Ani bir karar ile hayatınızda yeni bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ufak bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.
 
KOVA ve Yükselen KOVA:
 
Dolunay sürecinde parasal konular ve sahip olunan edinimler gündeminizde olacak. Kendinizi kişisel yönden geliştirebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Ortaklaşa çalışmalar ve maddi konulara yönelik bazı planlar içerisinde olabilirsiniz. Parasal anlamda birikim yapma ihtiyacı içerisindesiniz. Bu dönem harcamalarınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. İlişkilerde samimiyetin ve paylaşımın artacağı bir dönem olacak.
 
BALIK ve Yükselen BALIK:
 
Dolunay sürecinde kendinizle ilgili kişisel konular gündeminizde olacak. Etrafınızdaki insanların ilgi ve odaklarını üzerinizde hissedebileceksiniz. Uzun süredir düşündüğünüz bir konu varsa bu süreçte gündeme getirmeniz daha mantıklı gözüküyor. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kişisel konularınıza yoğunlaşırken çevrenizdeki kişileri de ihmal etmemeniz gerekiyor. Bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir, size fayda sağlayacak bazı insanları hayatınıza çekebilirsiniz.
 
Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günler
Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu
 
 
 

Etiketler: Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği, Erdoğan, Avrupa Birliği nedir, başkanlık sistemi

Kalan karakter sayısı : 500

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Formu doldurarak abone olabilirsiniz.

© 2018 Gazisoft Inc. Tüm Hakları Saklıdır.