Eski eşle BAHAR HAVASI!

Eşi Erhan Çelik'ten ayrılan Gülben Ergen, eski eşi Mustafa Erdoğan'ın evine giderek, "Özel hayatlarımız ne olursa olsun, önceliğimiz evlatlarımız" mesajı verdi. Kaynak: Gülben, soluğu eski eşinin evinde aldı

Eski eşle BAHAR HAVASI!

Erhan Çelik'le iki yıl süren evliliğini geride bıraktığımız yılın son günlerinde bitiren Gülben Ergen hakkında biten evliliğinin perde arkasında Mustafa Erdoğan'ın aile üzerinden bir türlü eksilmeyen varlığı olduğu iddia ediliyordu.

Son olarak Mustafa Erdoğan'ın Gülben Ergen'e, "Evlenmemize gerek yok çocukların mutlu olması adına 7 gün 24 saat birlikte olabiliriz" tekflinin yapıldığı söylenmişti.

"AİLE BÜTÜNLÜĞÜMÜZ HİÇ BOZULMADI"

Bu haberler üzerine Gülben Ergen Instagram hesabından sürpriz bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcının, üç oğluyla beraber Mustafa Erdoğan'ın evine gittiği görüldü. Kayınvalidesi ve kayınpederinin de olduğu fotoğrafı Instagram'dan şu notla paylaştı:

"Aile bütünlüğümüz çocuklarımız için hiç bozulmadı, bozulmayacak. Anne-babaların çocukları için sorumlulukları ne ise hep sırtladık. Kendi özel hayatlarımız ne olursa olsun, ne yaşarsak yaşayalım önceliğimiz evlatlarımız oldu."

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2017, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER