Yılın magazin bombası: Boşanıyorlar mı!

9 yıldır birlikte olan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin boşanacağı iddia edildi.

Yılın magazin bombası: Boşanıyorlar mı!

TV8'in patronu Acun Ilıcalı ile eşi Şeyma Subaşı'nın boşanacakları iddiası sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Şeyma Subaşı, magazin muhabirlerinin boşanma iddialarıyla ilgili sorularına yanıt vermezken, Acun Ilıcalı da henüz bir açıklama yapmadı.

Uçankuş'un haberine göre, ünlü çiftin dostça ve arkadaşça ayrılmaya karar verdikleri ve bu hafta içinde mahkeme giderek anlaşmalı olarak boşanacaklarını iddia edildi.

9 yıldır birlikte olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Melisa adında bir kızları var. Ünlü çift, 18 Eylül 2017'de görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti.

Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da İstanbul'da dünyaya geldi. Şeyma Subaşı ilk olarak 2008 yılında Miss Turkey'e katıldı. Şeyma Subaşı ünlü tasarımcıların moda defilelerinde boy gösterdi, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Moda Tasarım Programı bölümünde okudu. Şeyma Subaşı, Var Mısın Yok Musun? yarışmasına katılmış ve 69 Bin TL ödül kazanarak ayrılmıştı. Bu tarihten sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşan Subaşı, "Yok Böyle Dans" isimli yarışmada kostüm tasarımcısı olarak çalışmaya başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER