Erdoğan'dan af çıkışına ilk tepki geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Af" meselesi hakkında ilk açıklamayı yaptı.

Erdoğan'dan af çıkışına ilk tepki geldi

MHP lideri Bahçeli'nin af meselesi ile ilgili sorulan soruya net bir cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bizim şu anda hükümetimizde böylece bir düşünce kesinlikle yok" dedi.

Değerli basın mensupları sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Bugün Birleşik Krallık'a ziyaret gerçekleştireceğiz. Ardından Tatlı Dil Formu'nun kapanış toplantısına yetişeceğiz. Kapanış toplantısında yapacağımız konuşmayla böylece bu yılki çalışmalarını tamamlamış olacağız. Bu 7. toplantı olacak.

"İki ülkenin kültür, sanat, siyaset ve iş dünyasının seçkin topluluğuyla birlikte olacağız. Aradan geçen 7 yıldan sonra Tatlı Dil Formu çok yol kaydetti. İnşallah önümüzdeki süreçte forumun kapsamını çok daha da genişleteceğiz. Bizler Türkiye olarak Birleşik Krallıkla olan ilişkimizin çok daha gelişmesi için çalışıyoruz. Tatlı Dil Formu'nun da buna çok fazla katkısı oluyor."

"Görüşlerimizin ve tutumumuzun karşılıklı olarak değerlendirilmesi için bir araya geliyoruz. Savunma sanayii alanında pek çok ortak projeye imza atacağız. "

MHP lideri Bahçeli'nin af meselesi ile ilgili sorulan soruya net bir cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bizim şu anda hükümetimizde böylece bir düşünce kesinlikle yok" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER