Hulusi Akar ve Hakan Fidan'dan kritik ziyaret!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve MİT Başkanı Hakan Fidan Rusya'ya gitti. Rus Savunma Bakanı Şoygu ile Akar'ın yaptığı görüşmede Suriye'deki gelişmeler ve iki ülke arasındaki iş birliğinin konuşulduğu açıklandı.

Hulusi Akar ve Hakan Fidan'dan kritik ziyaret!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve MİT Başkanı Hakan Fidan Rusya'ya gitti. Akar ve Fidan, Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile bir araya geldi. Moskova'da gerçekleştirilen görüşmeye ilişkin Rusya Savunma Bakanlığının yaptığı açıklamada bölgesel güvenlikle ilgili güncel konuları, Suriye'deki insani durumu ve ikili iş birliğinin ele alındığı belirtildi.

SURİYE VE EKONOMİK İŞ BİRLİĞİ

Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ve Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın Moskova'da yaptığı görüşmede Suriye'deki insani durumu ve iki ülke arasındaki iş birliğini konuştuğu belirtildi.

Rusya Savuma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Moskova'da bir araya gelen Şoygu ve Akar, bölgesel güvenlikle ilgili güncel konuları, Suriye'deki insani durumu ve ikili iş birliğini ele aldı.

Rus TASS haber ajansına göre, görüşmede iki ülke arasındaki işbirliğinin yanı sıra, Suriye mültecilerin ülkelerine dönüşü ele alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER