Muharrem İnce: Yüzsüzlük yapmayın!

Kurultay çağrısı yapan CHP'li isimlerin disipline verilmesine Muharrem İnce çok sert tepki gösterdi.

Muharrem İnce: Yüzsüzlük yapmayın!

24 Haziran seçimlerinin ardından kurultay çağrısı yapan aralarında Samsun CHP eski il başkanı ve kurultay delegesi olan Avukat Tufan Akcagöz ve 6 il yöneticisi, kesin ihraç istemiyle bugün öğlen saatlerinde disipline verilmişlerdi. Muharrem İnce, CHP genel merkezini akşam saatlerinde sosyal medya hesabından sert bir dille eleştirdi.

24 Haziran seçimlerinin ardından; 4 Temmuz günü CHP il binasında basın açıklaması yaparak, parti içinde değişim şart olduğunu belirten ve kurultay çağrısı yapan Samsun CHP eski il başkanı ve kurultay delegesi olan Avukat Tufan Akcagöz, kesin ihraç istemiyle bugün öğle saatlerinde diğer 6 il yöneticileriyle birlikte CHP Genel Merkezi tarafından disipline verilmişti.

CHP’li Muharrem İnce yaşanan bu gelişmeyle ilgili akşam saatlerinde sosyal medya hesabından CHP yönetimine sert eleştirilerde bulundu.

“Olağanüstü Kurultay için imza verenleri disipline vererek yüzsüzlük yapmayın. TBMM'yi olağanüstü toplantıya çağıracağınıza Olağanüstü Kurultayı toplayın. Arkadaşlarımı disipline kuruluna göndereceğinize yüreğiniz varsa beni gönderin.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER